تزیینات منزل

آیا تاکنون در خانه یا محلی بوده اید که از بودن در آن، لذت فراوانی برده باشید ؟
آیا قبول دارید که فضاهای مختلفی که در آن رفت و آمد یا زندگی میکنیم به ما  احساس های متفاوتی می بخشند ؟

حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی فضاها  احساس خوبی به ما میدهند. از بودن در آن مکان  لذت میبریم و گاهی آرزو میکنیم که ای کاش اتاق من هم چنین شاداب و پر انرژی بود.

گاهی با خود می گوییم ای کاش میتوانستم خانه یا محل کارم را تبدیل به محلی سرشار از انرژی مثبت کنم تا نه تنها خودم از آن لذت ببرم،  بلکه وقتی دوست یا مهمانی به خانه ام می آید از بودن در آن سرشار از شادی و شعف گردد.

شاید محل زندگی شما ، خانه و محل کار شما چنین مکانی باشد .
اما اگر اینطور نیست روشهای ساده و متفاوتی برای تزیینات خانه وجود دارد . روشهای مختلفی  که هرکدام میتواند به خانه ومحل کار شما روح و انرژی ببخشد و ساکنان آن را نیز بهره مند کند.

پیشنهاد ما

یکی از روشهای معمول برای برای جان دادن به خانه و محل کار تزیینات منزل است که شامل تزیین اتاق کودک ، تزیین آشپزخانه ، تزیین اتاق خواب ، تزیین سالن پذیرایی و بخش های دیگر خانه میباشد.

تزیینات منزل با سبک ها و متدهای بسیار متنوعی انجام میشود و برای هر سلیقه ای متفاوت است.

اما تزیینات منزل ی که ما  برای انجام آن میتوانیم کمک و راهنمای شما باشیم بر اساس استفاده از هنرهای تزیینی ، دوختهای سنتی و دوختهای تلفیقی بر روی انواع پارچه میباشد.
یکی از محاسن این روش قابل استفاده کردن آنها در کارهای روزمره و لذت بردن  از آنها حین کار در آشپزخانه و استراحت در زمان کار و یا کاربرد وسایل پذیرایی در مهمانی ها و غیره میباشد.

در این صفحه می توانید تصویر چند نمونه از کارهای انجام شده ما را مشاهده کنید و در صورت تمایل میتوانید برای سفارش و یا مشاوره از طریق تلفن و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.